fbpx

3 DNI, 19. EDYCJA, BLISKO 100 PREZENTACJI – GDYŃSKIE KOLOSY CZAS ZACZĄĆ!

Wystartowała największa impreza podróżnicza w Europie. Spotykają się na niej m.in. żeglarze, alpiniści czy grotołazi. Nie mogło zabraknąć też nas. Bo na Kolosach po prostu warto być!

A kogo spotkamy w tym roku? Od nazwisk i osiągnięć aż kręci się w głowie. Swoje prelekcje będą mieć m.in. wybitny himalaista Adam Bielecki czy jeden z najlepszych nurków jaskiniowych Krzysztof Starnawski. Małgorzata Wojtaczka opowie o swojej wyprawie na biegun południowy, który zdobyła samotnie jako pierwsza Polka, a znany wszystkim Olek Doba, który samotnie przepłynął kajakiem Atlantyk, poprowadzi ciekawe warsztaty.

Program jak zawsze jest bardzo bogaty, a historie, jakie można tu usłyszeć, i prezentowane filmy czy zdjęcia na długą zapadają w pamięć, budzą podziw, inspirują, zachęcają do odkrywania w sobie uśpionego Indiany Jonesa. I dlatego Chicks & Sport wyruszyło aż nad polskie morze, takie imprezy po prostu nigdy nie umykają naszej uwadze. Chcemy spotykać ludzi, którzy od siedzenia na kanapie wolą przygodę, dla których nie ma rzeczy niemożliwych i którzy wkładają całe serce w swoją pasję. I jeszcze potrafią barwnie o tym opowiadać.

Ruszacie z nami na trzydniową przygodę, której wielki finał, zwieńczony wręczeniem Kolosów, odbędzie się 12 marca? Wpadajcie do Gdyni… a raczej na rejs po wodach półkuli północnej, na przedzieranie się lasem równikowym w Gabonie albo na wypad hulajnogą z Podlasia aż do Chin. Jedno jest pewne – nudno nie będzie, a dzięki Chicksom będzie też smacznie i zdrowo!