fbpx

Biegówki latem? Nartorolki!

Dla fanów zimowego szaleństwa lato bywa porą przestoju i sportowej nudy. Brak śniegu, odległość do całorocznych torów lub kurortów narciarskich skutecznie odstraszają fanów biegówek i nie tylko. A co jeśli istnieje alternatywa? Co jeśli możesz cieszyć się z uprawiania swojego ulubionego sportu latem i to w swoim mieście?

Nartorolki biegowe

Oto alternatywa dla wszystkich, którzy kochają biegi narciarskie, lecz nie chcą wydawać pieniędzy na wyjazdy do kurortów lub na sztuczne tory! Nartorolki biegowe to pewnego rodzaju połączenie biegówek i rolek. Genialne prawda?

Największą zaletą biegówek na kółkach jest to, że można na nich jeździć po praktycznie każdej płaskiej nawierzchni. Ścieżka rowerowa? Czemu nie?! Pusty parking? Jasne! Nartorolki pozwalają jeździć gdzie tylko dusza zapragnie, pamiętaj jednak żeby uważać na innych – kijki potrafią być niebezpieczne!

Nartorolki terenowe

Nie straszne im szuter czy nierówne nawierzchnie! Nartorolki terenowe w różnych odmianach pozwalają na jazdę w trudniejszych warunkach. To znaczy, że są one idealne dla wszystkich amatorów aktywności wśród przyrody. Leśne ścieżki nie powinny być większym problemem!

Przed wyjazdem na nartorolki zadbaj o prowiant

Nartorolki podobnie jak klasyczne biegówki pozwalają spalić dużo kalorii i angażują wiele mięśni. Taki trening wymaga sporej dawki białka, którego tradycyjne źródła są mało poręczne. Rozwiązaniem tego problemu mogą być Chicks&Sport Crispy, które zawierają aż 78% białka w 100g produktu i zmieszczą się w każdej kieszeni!

Chicks&Sport Crispy to solidna dawka białka na każdą sportową okazję!