fbpx

Chicks&Sport z certyfikatem jakości „Doceń polskie” i tytułem TOP PRODUKT

Sukces firmy MERZDORF! Kolejny jej wyrób nagrodzono certyfikatem jakości „Doceń polskie” i tytułem TOP PRODUKT. Podczas XXIV atestacji żywności specjaliści z branży spożywczej wyróżnili mięsną przekąskę Chicks&Sport. Certyfikacja miała miejsce 26 kwietnia w Sosnowcu, do audytu przystąpiło 75 firm z całej Polski. Prestiżowe znaki jakości otrzymały tylko wyróżniające się wyroby.

Chicks&Sport TOP PRODUKTEM programu „Doceń polskie”

Zostaliśmy laureatem XXIV certyfikacji żywności organizowanej w ramach Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Przedsięwzięcie propagujące rodzimą żywność najwyższej jakości jest realizowane od 2011 roku i od tego czasu patronat honorowy nad atestacjami sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Audyt miał miejsce 26 kwietnia br. w Sosnowcu, tego dnia specjaliści z branży spożywczej ocenili w sumie ponad 200 wyrobów z oferty 75 producentów. Każdy z nich został indywidualnie sprawdzony, po czym otrzymał od wszystkich członków Loży Ekspertów punkty za smak, wygląd i stosunek jakości do ceny. Za każdą z tych trzech cech można zdobyć noty w skali od 1 do 10.
Certyfikatem „Doceń polskie” premiowane są wyłącznie produkty, które uzyskają minimum 7,5 pkt, natomiast żywność z najwyższą możliwą liczbą punktów (10) jest honorowana także tytułem TOP PRODUKT.
Maksymalne noty od Loży Ekspertów otrzymała m.in. nasza propozycja – Chicks&Sport. Zostaliśmy nagrodzeni certyfikatem jakości i tytułem TOP PRODUKT.

– Tytuł TOP PRODUKT jest zarezerwowany dla artykułów spożywczych najwyższej jakości, które zostały pozytywnie ocenione przez specjalistów z branży spożywczej. Tak jak certyfikat „Doceń polskie”, jest nadawany za konkretny produkt, a nie całokształt działalności firmy. To wartościowa wskazówka dla konsumentów poszukujących dobrej, polskiej żywności. Rekomendacjom ekspertów można zaufać – podkreśla Marek Bielski, twórca Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”.

Loży Ekspertów oceniającej produkty biorące udział w audycie przewodniczy Mirek Drewniak, gastronom, mistrz kuchni, współzałożyciel i członek Fundacji Klubu Szefów Kuchni.
Szczegółowe informacje dot. programu promocyjnego i jego laureatów są dostępne na stronie www.DocenPolskie.pl.

* * *

Ogólnopolski Program Promocyjny „Doceń polskie”
www.docenpolskie.pl
www.blog.docenpolskie.pl
Celem programu „Doceń polskie” jest promocja wysokiej jakości produktów spożywczych dostępnych na polskim rynku. Ich selekcją, oceną i przyznaniem certyfikatu „Doceń polskie” zajmują się specjaliści zawodowo związani z żywnością i technologią żywienia, którzy tworzą Lożę Ekspertów. Zasiadają w niej m.in. członkowie Fundacji Klubu Szefów Kuchni.
Twórca programu „Doceń polskie” jest także organizatorem projektu BlogerChef (blogerchef.pl) – innowacyjnego przedsięwzięcia skierowanego do blogerów kulinarnych.