fbpx

Chicksy na sklepowej półce

 

Coraz więcej Polaków robi zakupy w internecie. Bo tak jest wygodnie, to oczywiste. Podzielamy ten trend. Wiemy jednak, że są i tacy, którzy zanim wcisną „kup teraz”, wolą sprawdzić na żywo, z czym mają do czynienia, a wirtualny koszyk przegrywa w takiej sytuacji z tym standardowym z metalu bądź plastiku. Dlatego nie ograniczamy się tylko do wirtualnego świata. Gdzie nas znajdziecie? Zapraszamy na mały rajd po Polsce.

Chicksy na Manhattanie
Jarmark Dominikański, Dwór Artusa, Fontanna Neptuna… kto był w Gdańsku, na pewno zna te miejsca. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego otoczenia. Gdzie nas znajdziecie? Jesteśmy w Centrum Handlowym Manhattan przy alei Grunwaldzkiej 82 na półkach sklepu TUTTU. Wśród najwyższej jakości sportowego sprzętu znalazła się przestrzeń dla pysznych i pożywnych przekąsek z kurczaka. Kto prowadzi sportowy tryb życia, ten wie, że bez solidnego doładowania obejść się nie można. A Chicksy to nie tylko świetny smak wędzonego mięsa, lecz także duża porcja białka, minimalna zawartość soli i zero konserwantów i chemicznych dodatków. Samo zdrowie!

Polska kurczakiem stoi!
Ponieważ na morzu świat się nie kończy, czas ruszyć dalej w Polskę. Kolejnym punktem na mapie jest Poznań. Przy ulicy Małe Garbary 2 jest SpecShop, raj dla miłośników militariów i nie tylko. Znajdziecie tu noże survivalove, rękawice, naszywki, kabury… no i oczywiście najlepsze przekąski dla sportowców, czyli pyszne Chicksy. Do Poznania macie za daleko? Wpadajcie do Zielonej Góry do PHU Arpol Sp. z o.o. przy Trasie Północnej 14. Albo do łódzkiego Atlety przy Gdańskiej 54. W Atlecie znajdziecie spory wybór odżywek dla sportowców, wśród nich Chicksy jako alternatywne źródło białka.

Jak sport, to tylko w Warszawie
Nie mogło nas zabraknąć w stolicy. Ludzi kochających sport jest tu naprawdę mnóstwo, widać to jak na dłoni na przykład przy okazji maratonów. A jak sport, to i zdrowy tryb życia. Jeśli jeszcze nie zrezygnowaliście ze słodkich batonów i przesolonych produktów, czas to zmienić. W Delikatesach Organic przy Ponarskiej 1 są zdrowe i smaczne zamienniki, takie jak Chicksy – najlepsze uzupełnienie ekwipunku na trening. Nie zajmują wiele miejsca, są pożywne i dają energetycznego kopa. Kupcie na próbę jedno opakowanie, jesteśmy pewni, że przyjdziecie do warszawskich delikatesów po następne.

Od Dolnego do Górnego Śląska
Palec na mapie ląduje we Wrocławiu. Cel: ulica Jedności Narodowej 118c. Miejsce: Gksuple.pl. To miejsce, w którym kupicie reduktory tłuszczu, napoje izotoniczne, odżywki węglowodanowe, no i oczywiście świetne źródło białka, czyli Chicksy. Miejsce na półkach dla zdrowych przekąsek z kurczaka znalazło się również w sklepie Terra w Opolu. Wystarczy udać się na ulicę Augustyna Kośnego 11. A jeśli nie mieszkacie na Dolnym, lecz Górnym Śląsku, wybierzcie się do Rudy Śląskiej. Chicksy czekają przy Sienkiewicza 10 – w sklepie Odżywki Prosports.

Polska wirtualna
W Twoim mieście nas nie ma? Nic straconego. Na stronie http://sklep.chicksandfun.pl/ możecie poczytać o wszystkich naszych produktach i zapoznać się z ich składem. I oczywiście zamówić – zarówno na sztuki, jak i w praktycznych boxach. Chicksy sprawdzą się na trening, ale też na wypad za miasto – na przykład na wspin czy na rower. Są w praktycznych opakowaniach, nie zajmują wiele miejsca i co ważne – mają długie terminy przydatności. Pysznie, zdrowo i w sam raz do sportowego trybu życia.