fbpx

MERZDORF Fine Food

Zdrowe odżywianie jest niesamowicie istotną kwestią w naszym życiu. Nie bez powodu się przecież mówi, że „jesteś tym, co jesz“. Dlatego też, jeśli chcesz utrzymać swoje zdrowie i dobre samopoczucie, musisz wybierać zdrowe i wysokiej jakości produkty. 

No cóż, łatwo powiedzieć – możesz pomyśleć.

Ale jak wybrać najlepsze produkty, kiedy półki sklepowe wręcz uginają się od niezdrowych przekąsek?

Znamy ten problem. I właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć ciekawą i wartościową alternatywę.

KIM JESTEŚMY?

Merzdorf – to nazwa małej miejscowości na Dolnym Ślasku. I to właśnie tam zaczęła się nasza przygoda. I stamtąd nasze przekąski wyruszyły w świat.

Fine Food – ponieważ zajmujemy się zdrową i wysokiej jakości żywnością. Trzymamy się kilku podstawowych zasad: używamy jedynie naturalnych składników, nie dodajemy żadnych chemicznych dodatków ani konserwantów. Chcemy też zwiększać świadomość na temat zdrowego jedzenia i zdrowego życia.

CO ROBIMY?

Każdy wie, jak ważne dla zdrowia jest codzienne właściwe odżywianie. To podstawa do utrzymania zdrowia i dobrego samopoczucia.

Niestety, życie w ciągłym pośpiechu często oznacza, że nie mamy dużo czasu na to, żeby przygotować i zjeść coś dobrego, a jednocześnie zdrowego i pożywnego. Nie jest zresztą łatwo znaleźć coś smacznego i z dobrym składem na sklepowych półkach, które niemalże uginają się pod wszystkimi niezdrowymi przekąskami. Chcemy, żeby było to łatwiejsze. Wiemy, że nie każdy ma czas na to, żeby codziennie przygotowywać pełnowartościowe posiłki. Dobrze więc mieć pod ręką coś, co można zjeść szybko i bez wyrzutów sumienia. Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć zdrowe przekąski. Każda z nich ma skład najprostszy z możliwych i jest gotowa do spożycia. Dzięki temu, może być świetnym towarzyszem podczas przerwy w szkole, kiedy jedziesz samochodem, stoisz w korku albo po prostu chcesz zjeść coś dobrego przy wieczorze filmowym.

WHAT DO WE DO?

Everyone knows how important in normal daily functioning nutrition is. This is the basis for maintaining health and well-being. Unfortunately, living in a constant hurry also means that we often don’t have enough time to eat something good and healthy. And it is not always easy to find something tasty, with good composition on store shelves – which even bend under all unhealthy snacks. We want to make it easier. We know that not everyone has time to prepare wholesome meals every day. It is good to have something at hand that you can eat quickly and without any remorse. That is why we create healthy snacks. Each of them has the simplest composition possible and is ready to eat. Thanks to this, our snacks can accompany you during a short break from work or at school, when you are in a traffic jam or just want to eat something good during the movie-night.

 

Zdrowe odżywianie jest niesamowicie istotną kwestią w naszym życiu. Nie bez powodu się przecież mówi, że „jesteś tym, co jesz“. Dlatego też, jeśli chcesz utrzymać swoje zdrowie i dobre samopoczucie, musisz wybierać zdrowe i wysokiej jakości produkty. 

No cóż, łatwo powiedzieć – możesz pomyśleć.

Ale jak wybrać najlepsze produkty, kiedy półki sklepowe wręcz uginają się od niezdrowych przekąsek?

Znamy ten problem. I właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć ciekawą i wartościową alternatywę.

NASZE GWARANCJE:

NATURALNE SKŁADNIKI

Nie używamy żadnych chemicznych dodatków, polepszaczy smaku czy konserwantów. Składniki, które wykorzystujemy, 

BEZ GLUTENU

Nasze przekąski nie zawierają glutenu. Nie mają też alergenów ani GMO. 

NAJPROSTSZY SKŁAD Z MOŻLIWYCH

W naszych produktach nie używamy żadnych sztucznych dodatków. Skład jest bardzo prosty, oparty na jedynie kilku podstawowych składnikach.

GOTOWA DO SPOŻYCIA

Nasze produkty nie wymagają żadnego dodatkowego przygotowania i są gotowe do zjedzenia zaraz po otwarciu.

OUR GUARANTEES

NATURAL INGREDIENTS

We don’t use any chemical additives or preservatives in our snacks. The ingredients are 100% natural.​

GLUTEN-FREE

Our snacks do not contain gluten. They are also allergens-free and GMO-free.

THE SIMPLEST COMPOSITION POSSIBLE​​

We don’t add any flavour enhancers or artificial ingredients to our products.

READY TO EAT

You can eat our products directly after opening them, they don’t need any extra preparation.

JAK PRODUKUJEMY NASZE JEDZENIE?

Podczas produkcji naszych przekąsek trzymamy się kilku podstawowych reguł. Po pierwsze, starannie wybieramy każdy z produktów, z których tworzymy nasze artykuły. Musimy być pewni, że utrzymują bardzo wysoką jakość, która ma bezpośredni wpływ na produkt końcowy.

Następnie ręcznie oczyszczamy każdą część produktów. To dla nas niezwykle istotne i czego się mocno trzymamy – nie dodajemy żadnych przyspieszaczy, polepszaczy i sztucznych dodatków, na żadnym z etapów produkcji.

Nasze produkty mają minimalną liczbę składników. W przypadku chrupiących przekąsek stosujemy proces liofilizacji, który- w skrócie – opiera się na procedurze usuwania wody z produktu. Dzięki temu można uzyskać wyjątkową chrupkość, na dodatek w znacznie zdrowszym wydaniu niż przy wersjach smażonych czy pieczonych. Chcemy, żeby każdy, kto sięgnie po nasze produkty wiedział, że dostaje do ręki coś, co jest nie tylko zdrowe, ale również bardzo smaczne.

WYSOKA JAKOŚĆ

Dokładamy wszystkich starań, żeby utrzymać wysoką jakość na każdym etapie produkcji. Dlatego też wybieramy jedynie sprawdzonych i pewnych dostawców. Dotyczy to zarówno podstawowych naszych produktów, jak i przypraw, które do nich dodajemy. Sami zresztą dobrze wiecie, że zioła i przyprawy potrafią dodać każdemu posiłkowi nieporównywalny smak. Właśnie dlatego muszą spełniać najwyższe standardy i wysoką jakość. Koncentrujemy się na naturalnych składnikach na każdym etapie produkcji.

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o naszych produktach, rozważasz zakup albo dodanie naszych artykułów do swojego sklepu – daj znać!