fbpx

Dopadł cię spadek motywacji? Spokojnie – oto nasze sposoby na lenia!

Godziny treningów, miesiące wyrzeczeń, hektolitry wylanego potu i w końcu przychodzi on – leń. Spokojnie – mały krok w tył to nie koniec świata, do formy da się wrócić! Oto nasze sposoby na poradzenie sobie z leniem i uniknięcie go w przyszłości!

Daj głowie odpocząć!

Na każdym treningu dajesz z siebie 150%? Wszystkie Twoje myśli skupiają się na celu? Błąd! Pamiętaj, że najważniejszy jest balans!

Jak w takim razie dać sobie chwile wytchnienia? To proste! Wyjdź ze znajomymi, pójdź do kina, na zakupy albo po prostu posiedź w domu i się „odmóżdż”! Dobra komedia, babski wieczór albo partyjka Mortal Kombat z kumplami! Sposobów jest wiele, ale prawie wszystkie są dobre! Pamiętaj tylko żeby nie przesadzić – kluczem jest złoty środek!

Uważaj na przetrenowanie!

Zawody coraz bliżej, chcesz wypaść jak najlepiej, zżera cię stres, a coraz intensywniejsze treningi wykańczają. A może warto się zrelaksować? Każdy sportowiec wie, że przed ważnymi zawodami trzeba poświęcać czas zarówno na treningi jak i na odpoczynek. Relaks jest ważny – pomaga w regeneracji i pozwala w stu procentach wykorzystać wypracowaną formę!

Twój sposób na spadek motywacji?

Sposobów jest tak wiele jak sportowych maniaków! Każdy z nas inaczej radzi sobie z leniem i każdy z nas inaczej wraca do formy. Pamiętajcie, jesteśmy różni i nie ma jednej złotej zasady, która byłaby dobra dla wszystkich!

Jednym z ciekawszych sposobów na walkę z brakiem motywacji jest tablica treningowa! Może to być zwykła kartka papieru na lodówce, na której zaznaczysz dni, w które trenujesz. Zasada jest prosta – im bardziej zapełniona tablica tym lepiej widoczna jest twoja praca!

W odzyskaniu motywacji do treningów ważne jest też wsparcie, a nic nie jest lepsze niż wsparcie Twojego idola!

Motywacyjny kop!

Jeśli potrzebujesz solidnego kopa, mocy, którą naładuje Cię Twój idol – weź udział w naszym konkursie! Napisz nam jak poradziłeś sobie ze spadkiem motywacji i oznacz sportowca, którego wsparcie jest dla Ciebie ważne! Autorzy 10 najlepszych komentarzy otrzymają chusty wielofunkcyjne z autografem wybranego przez siebie chicksowego supersportowca! Kogo wsparcie można otrzymać? Wybór jest spory! Weź udział w konkursie i sprawdź naszą chicksową drużynę tutaj: www.bit.ly/NiePekam