Rowerem jesienią? Czemu nie?!

Dla wielu jesień to pora roku, którą ich dwa kółka spędzają w piwnicy. Deszcz, plucha i coraz niższe temperatury na pierwszy rzut oka nie sprzyjają rowerowemu szaleństwu, ale spokojnie, dla chcącego nic trudnego! Oto kilka praktycznych porad jak przygotować rower i samego siebie do jesiennej pogody!

Read More

MTB dla każdego? Jasne!

Wielu z nas słysząc MTB ma przed oczami obraz zawodników pokonujących skomplikowane, leśne drogi najeżone kamieniami i korzeniami. Większość nie wyobraża sobie nawet jak sami mogliby wsiąść na taki rower! A może warto pozbyć się lęku i spróbować? W końcu to tylko kolarstwo górskie. Uwierzcie, to wcale nie jest trudne!

Read More

Biegówki latem? Nartorolki!

Dla fanów zimowego szaleństwa lato bywa porą przestoju i sportowej nudy. Brak śniegu, odległość do całorocznych torów lub kurortów narciarskich skutecznie odstraszają fanów biegówek i nie tylko. A co jeśli istnieje alternatywa? Co jeśli możesz cieszyć się z uprawiania swojego ulubionego sportu latem i to w swoim mieście?

Read More

Mundial przed telewizorem? Nic straconego!

Kto nie odpuścił sobie treningu żeby zobaczyć mecz z kumplami niech pierwszy rzuci kamień! Luz, nic straconego! Mundial na kanapie nie musi oznaczać rezygnacji z formy i świadomego żywienia, szczególnie dziś, kiedy na rynku mamy do wyboru ogrom zdrowych zamienników tradycyjnych przekąsek.

Read More

Jak przyśpieszyć metabolizm dietą wysokobiałkową?

Białko to bardzo ważny składnik odżywczy. Jest głównym budulcem mięśni, dlatego jego spożywanie pomaga budować masę mięśniową. Dodatkowo białko wspomaga spalanie tłuszczu, dlatego jest tak istotnym składnikiem każdej diety. Większa ilość białka w diecie dostarcza wielu korzyści, ale jak to bywa ze wszystkim – nie wolno przesadzać.

Read More

Wyroluj kalorie!

Rolki to idealna alternatywa dla osób, które nie lubią biegać, a chcą uprawiać sport tani i na świeżym powietrzu. Jazda na rolkach pomaga spalić podobną ilość kalorii co bieganie, a mniej obciąża stawy. Dodatkowo możesz na nich jeździć do pracy lub do sklepu. Pamiętaj jednak, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo — nie zapominaj o kasku i ochraniaczach, a w kieszeni zawsze miej przy sobie Chicks’y by w trakcie treningu szybko uzupełnić białko i móc dalej oddawać się rolkowej przyjemności!

Read More

Droga na sportowy szczyt!

W sportach walki bardzo ważna jest pewność siebie. Zawodnicy wchodzą na ring i niczym bogowie czekają na morze oklasków, krzyki pełne uwielbienia i nawoływań do walki. Ich wzrok zabija, są głodni zwycięstwa, każdy mięsień boskiego ciała jest gotowy na ostateczne starcie. Ale, co kryje się pod spodem? Czy to maska, którą nakładają na potrzeby walki, czy tacy pewni siebie i boscy są naprawdę, na co dzień? Pewnie zauważyłeś, że pewność siebie rzeczywiście przekłada się na wszystkie dyscypliny sportowe. Wiara we własne możliwości i zaufanie do siebie samego jest podstawą wyznaczonych celów. Nie ważne, czy chodzi o bieganie, tenis, czy kulturystykę. Głowa i ciało muszę za sobą nadążać.

Read More
Strona 1 z 512345