Snowboard latem? Wakeboard!

Śnieg, mróz i… snowboard… tęsknicie?! To co powiecie na dechę na wodzie? Tak, lato to czas wake’a! Zatem pakujcie się w auto i raz, raz, szukajcie najbliższego wakeparku!

Wake up!

Wakeboarding to sport, który stanowi świetną alternatywę dla snowboardowych zapaleńców ! Różnica polega na tym, że zawodnik zamiast śmigać po stoku, jest ciągnięty po wodzie za specjalnie przygotowaną motorówką lub przez wyciąg. Przyjęło się, że to jeden z najłatwiejszych do nauki sportów wodnych, ale o tym trzeba się już przekonać samemu 🙂 Jak uda Wam się wystartować i pokonać pierwszy zakręt, dalej pójdzie już gładko 🙂 Brzmi ciekawie, co?

Gdzie popływacie?

Na szczęście z roku na rok pojawia się coraz więcej wakeparków z prawdziwego zdarzenia więc możliwości są praktycznie nieograniczone! Nie musisz się martwić o sprzęt: dechę, buty, kamizelkę i kask w większości ośrodków można po prostu wypożyczyć!

Nie trzeba się także przejmować kosztami, które w porównaniu do turnusu w kurorcie narciarskim są znacznie niższe. Dodatkowo dla największych zapaleńców wakeparki przygotowują karnety, które pozwalają na korzystanie z ich usług przez dłuższy czas!

A co z jedzeniem?

Większość z was to zna. Kolejka do wyciągu, wokół pełno ludzi, a w żołądku koncert? Może zamówić coś w barze obok? Nie, aż tyle czasu nie masz, poza tym, po solidnej wyżerce nie będzie ci się chciało ruszać. Coś na szybko, może fryty? Odpada, przecież to same węglowodany i tłuszcz. Fajnie byłoby mieć przy sobie coś zdrowego i pożywnego, nie? Spokojnie, mamy coś dla ciebie!

Rozwiązaniem będą nasze czipsy: Chicks&Sport Crispy, które zawierają aż 78% białka! Dodatkowo są one na tyle poręczne, że zmieszczą się w każdym plecaku, nerce czy saszetce! Idealna przekąska w kolejce na wyciąg!

Chicks&Sport Crispy – zdrowa przekąska dla aktywnych!

zobacz inne