• SPECJALNA, NOWA LINIA PRODUKTÓW DEDYKOWANA SPORTOWCOM

  CHICKS&SPORT

  Niezależnie od tego czy chodzisz na siłownię i fitness, biegasz, grasz w piłkę – po wysiłku musisz uzupełnić białko. Chicks&Sport to szybki, zdrowy i skuteczny sposób na to, by odzyskać energię. Spożywanie mięsa wpływa na prawidłowy rozwój i wzrost człowieka, a mięsa kurczaka zwłaszcza, bo ma ono wysoką wartość odżywczą, a do tego jest bogate w białko, zawiera dużą porcję witamin i składników mineralnych, m.in. witaminy z grupy B, cynk, potas czy magnez. Do 100 g naszego produktu używamy 200 g specjalnie wyselekcjonowanego filetu piersi z kurczaka.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  CHICKS&SPORT
 • TERAZ MOŻESZ JESZCZE WIĘCEJ

  CHICKS&SPORT EXTREME

  Wersja EXTREME specjalnie dla wszystkich, którzy potrzebują więcej i bardziej! Biegi przełajowe, cały dzień na rowerze, wyjście wysoko w góry, a może po prostu ciekawy dodatek do sałatki? W tej wersji wzmocniliśmy intensywność, dzięki Chicks&Sport EXTREME zachowasz więcej wody, która będzie przydatna, w sytuacji, kiedy liczy się każda kropla. Weź Chicksy i ruszaj w trasę, od dziś wymagaj od nich więcej i bądź pewien, że możesz im zaufać w każdym terenie, kiedy dopada Cię głód. Mają mało tłuszczu, ale dużo białka, dzięki czemu są doskonałą przekąską dla sportowców, bo doskonale odżywiają i uzupełniają zapotrzebowanie na ten składnik diety w czasie sezonu treningowego i przygotowań do najważniejszych imprez sportowych.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
  CHICKS&SPORT EXTREME

NATURALNE DODATKI, ZDROWE MIĘSO I TYLKO POLSCY DOSTAWCY

NASZE PRODUKTY

<a href=" http://merzdorf.pl/chicks-sport">CHICKS&SPORT</a>

CHICKS&SPORT

Chicks&Sport to porządna porcja wartościowego białka, która będzie towarzyszyć Twoim codziennym aktywnościom. Sprawdź naszą alternatywę.

<a href="http://merzdorf.pl/chickssport-extreme">CHICKS&SPORT EXTREME</a>

CHICKS&SPORT EXTREME

Chicks&Sport Extreme to wersja specjalnie dla wszystkich, którzy potrzebują więcej i bardziej! Zachowaj więcej wody, która będzie przydatna, w sytuacji, kiedy liczy się każda kropla.