Podładuj baterie dzięki Chicks&Sport

Aktywność po Polsku

Coraz większa liczba Polaków przywiązuje wagę do zdrowego stylu życia. Chcemy pięknie, zdrowo wyglądać i dobrze czuć się we własnym ciele. Aby to osiągnąć powinniśmy nie tylko stosować odpowiednio zbilansowaną dietę, ale także regularnie uprawiać aktywność fizyczną, co nie zawsze przychodzi nam z łatwością.

Jak pokazują najnowsze badania, tylko co siódmy Polak w wieku 15-69 lat spełnia normy WHO w zakresie zalecanego poziomu aktywności fizycznej w czasie wolnym. Grupa ta stanowi zaledwie 16,1% polskiego społeczeństwa. To wciąż niewiele, jak na prawie 38-milionowy naród.

Złota trójka

Wśród najchętniej uprawianych aktywności Polacy wymieniają przede wszystkim jazdę na rowerze, bieganie i pływanie. Pomimo upływu lat moda na bieganie w Polsce nie słabnie. Biegamy chętnie niezależnie od wieku. O żywym zainteresowaniu tym sportem najlepiej świadczy niezmiennie duża frekwencja na wszelkiego rodzaju biegach i imprezach dla biegaczy. Niekwestionowanym liderem sportów zespołowych jest oczywiście piłka nożna, a w dalszej kolejności siatkówka i koszykówka.

Zimą też można poszaleć

Aura za oknem nie zawsze zachęca do tego, by wyjść z domu. Warto się jednak zmobilizować, bo zima, to wspaniała pora roku, która dzięki wyjątkowym okolicznościom przyrody stwarza nowe warunki dla amatorów aktywności fizycznej! Narty, snowboard, łyżwy czy sanki – latem próżno szukać okazji do skorzystania z tych atrakcji. Nawet krótki spacer to świetna forma aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, zwłaszcza gdy świat dookoła przykryty jest białym puchem. Korzystajcie z zimowej aury, póki jest okazja!

Postaw na Chicksy

Bez względu na to jaką aktywność fizyczną wybieramy, po wzmożonym wysiłku każdy musi podładować baterie. Solidna porcja białka to podstawa. Jedno opakowanie Chicks&Sport zapewni Ci sporą dawkę tego cennego budulca i szybko postawi na nogi. Próżniowo pakowane kawałki wędzonego kurczaka zabierzesz ze sobą wszędzie. Niewielkie i płaskie opakowanie bez problemu zmieści się do plecaka czy małej torebki. Możesz je nosić nawet w tylnej kieszeni spodni! Z Chicks&Sport już nigdy nie zabraknie Ci siły i energii do działania. Nie daj się zimie i nie siedź w domu! Postaw na Chicksy, postaw na sport!

zobacz inne