BIEGANIE

SPORTY PROFESJONALNE

Bo sport to Twoja pasja…
Powodów, dla których warto biegać, jest mnóstwo. Najczęściej zaczyna się od chęci zrzucenia zbędnych kilogramów, a potem… już nie ma odwrotu. Bieganie to pasja, która wciąga, jest zdrowym uzależnieniem, człowiek ciągle chce więcej. Przebiegnięte 10 km… fajnie, ale może dam radę dorzucić jeszcze trzy? Poprzez bieganie poznaje się też mnóstwo ludzi, a jak już raz stanie się na starcie jakichś zawodów, to po jakimś czasie okazuje się, że brakuje nam miejsca na medale.

Bo sport musi dostarczać endorfin…
Bieganie i endorfiny to nierozłączna para. Niektórzy mówią, że najlepszym momentem w bieganiu jest ten, kiedy… przestajemy biegać. Człowiek jest szczęśliwy, bo wie, że dał z siebie wszystko, bo zrobił coś dla siebie, bo dzięki swojej silnej woli będzie zdrowszy. Coraz popularniejsze aplikacje biegowe dostarczają informacji nie tylko o pokonanym dystansie, lecz także o spalonych kaloriach. A godzina joggingu może ich spalić nawet 700! Ważne, by po takim ogromnym wysiłku zadbać o to, by dostarczyć organizmowi odpowiednią porcję białka. Zaraz po rozciąganiu warto więc sięgnąć po Chicksy.

Bo sport to zdrowe wybory…
Bieganie bardzo często wymusza na nas zmianę przyzwyczajeń, jeśli chodzi o odżywianie. Bardzo szybko orientujemy się, po jakich produktach źle się czujemy i przez które nasz wysiłek idzie na marne. I zaczynamy wybierać mądrze… a takim mądrym wyborem będą z pewnością Chicksy. To aromatyczne kąski kurczaka, bardzo zdrowe i o niskiej kaloryczności. Mięśnie będą wdzięczne za taką solidną porcję białka i jednocześnie nikłą zawartość tłuszczu. Niezdrowe batony warto więc wymienić na przekąskę na medal.