DESKOROLKA

sporty na codzień

A jak aktywność
Deskorolki to jedna z popularniejszych aktywności wśród dzieci i młodzieży. Ale fanów ma w każdym wieku. I jest to jak najbardziej zrozumiałe, jazda na desce dostarcza bowiem adrenaliny, można wykonywać wymyślne triki, kompletować coraz to lepszy sprzęt, znaleźć przyjaciół dzielących z nami tę pasję. No i jest coraz więcej miejsc, w których na deskorolce można jeździć, w wielu miastach są już skateparki, które cieszą się ogromną popularnością.

B jak bakcyl
Opracowanie techniki to proces długotrwały i wymaga zaciętości. Pewnie pomaga podglądanie wyczynów zaprawionych w bojach deskorolkarzy. Ci, którzy spędzają w skateparkach każdą wolną chwilę, bakcyla połknęli zapewne szybko. Bo od tego sportu można się łatwo uzależnić. Przecież tutaj nigdy nie można się nudzić. Są różne techniki, różne kombinacje, coraz bardziej wymagające triki. Jest po prostu fun! A oprócz tego usprawniane jest ciało, poprawiana forma, zwiększana wytrzymałość. Im większe nasze zaangażowanie, tym większy wysiłek dla organizmu, a co za tym idzie – więcej spalonych kalorii. W ciągu godziny aż 320!

C jak Chicksy
Po każdej aktywności fajnie jest zjeść coś zdrowego, bez chemii i konserwantów. Rzucanie się na słodkie batony czy słodkie przekąski nie ma żadnego sensu. Solidna porcja białka, witamin i składników mineralnych to jest to! Chicksy to pyszne kawałki kurczaka z niewielką zawartością tłuszczu i o niskiej kaloryczności. Są idealne dla tych, którzy dbają o swoją zdrową sylwetkę i szukają produktu, który można zabrać ze sobą na trening. Chicksy możesz mieć zawsze przy sobie, zajmują niewiele miejsca, więc jeśli idziesz do skateparku, wrzuć je po prostu do plecaka i po wykonaniu kilku wymagających trików zajadaj ze smakiem.