KOLARSTWO GÓRSKIE

SPORTY PROFESJONALNE

Bo sport to Twoja pasja…
Rower górski, trudna trasa i ogromny wysiłek dla organizmu… to charakteryzuje coraz bardziej popularną dyscyplinę sportu, jaką jest kolarstwo górskie. Coraz więcej amatorów rusza na górskie szlaki w poszukiwaniu emocji i adrenaliny. I im bardziej stroma góra, tym większa ochota, by z niej zjechać i zmierzyć się z własnym strachem i ograniczeniami.

Bo sport musi dostarczać endorfin…
Nic tak nie uskrzydla, jak pokonywanie własnych ograniczeń. Kolarstwo górskie sprawdza się w tym zakresie znakomicie. Dostarcza adrenaliny w trakcie zjazdów, ciało jest w ciągłym napięciu, sprawdzana jest wytrzymałość głowy i mięśni. Ale endorfin też nie brakuje. Radość po bezpiecznym zjeździe jest oczywista. Tak samo jak uczucie głodu, które z pewnością się pojawi po tak intensywnym wysiłku. I w takim momencie warto mieć przy sobie zdrowe Chicksy.

Bo sport to zdrowe wybory…
Chicksy to nie tylko zdrowa przekąska, są też bardzo lekkie i zajmują niewiele miejsca, więc z powodzeniem mogą być częścią wyposażenia rowerowego ekwipunku. No i przede wszystkim to solidna porcja białka, której organizm potrzebuje. A także niska zawartość tłuszczu, zero konserwantów i mało kalorii. Idealny kompan na trasę.