KULTURYSTYKA

SPORTY PROFESJONALNE

Bo sport to Twoja pasja…
Branie ciężarów na własne barki, zmuszanie mięśni do wytężonej pracy i rzeźbienie sylwetki to chleb powszedni każdego kulturysty. Tutaj ważne są nie tylko ćwiczenia, lecz także odpowiednia dieta i systematyczność. Droga do upragnionego celu jest długa i bez zaangażowania nic się nie uda, ale z pewnością warto. A drogi na skróty nie ma, trzeba pracować nad każdą grupą mięśni. Najlepiej opracować plan dostosowany do indywidualnych potrzeb. I wcielać go regularnie w życie.

Bo sport musi dostarczać endorfin…
Po godzinie spędzonej w siłowni czasem brakuje siły na cokolwiek innego, mięśnie odmawiają posłuszeństwa, nogi się uginają, ręce mdleją… a człowiek i tak jest szczęśliwy, bo przecież zrobił coś dla siebie, zadbał o swoje ciało, czasem zmusił je do wysiłku, który początkowo wydawał się nie do udźwignięcia, ale jednak się udało. I to w sporcie jest najpiękniejsze. Choć dla niektórych równie istotne jest to, że po takim wydatku energetycznym można w końcu coś porządnego zjeść. Mięśnie domagają się białka!

Bo sport to zdrowe wybory…
Godzina intensywnego wysiłku w siłowni to prawie 600 spalonych kalorii. W torbie treningowej warto więc mieć zdrowe i smaczne Chicksy, które będą solidnym zastrzykiem białka po treningu. Nie zajmą w niej wiele miejsca, za to będą idealną i przede wszystkim wartościową przekąską. Niewielka zawartość tłuszczu, zero konserwantów i niska kaloryczność… niezdrowe przekąski są w starciu z Chicksami bez szans. Pyszne kąski kurczaka będą doskonałym wyborem dla każdego pasjonata kulturystyki.