MOTOCROSS

SPORTY PROFESJONALNE

Bo sport to Twoja pasja…
Czasem miłość do sportu idzie w parze z miłością do adrenaliny, tak jest w przypadku motocrossu. Tory usypane z piasku lub gliny, wyścigi, rywalizacja, emocje… to piękno tej aktywności. Motocykle, z jakich się tutaj korzysta, są bardzo podobne do enduro, ale tych motocrossowych nie zobaczymy na ulicach – nie mają na przykład oświetlenia czy lusterek. Co ciekawe, motocross oryginalnie określany był jako scrambling, co oznacza… szamotaninę.

Bo sport musi dostarczać endorfin…
Jeśli ktoś wchodzi na tor, to najprawdopodobniej chce poczuć adrenalinę, pokonać strach, dać się ponieść emocjom i wizji rywalizacji. Do tego sportu trzeba mieć dużo serca, a jeszcze lepiej – kochać bezwarunkowo. Bo najczęściej jest głośno, szybko i brudno. Za to endorfin jest aż nadto! Tak samo jak wysiłku. Bycie w takim napięciu i wytężona praca mięśni to ogromny wydatek energetyczny. Po zjechaniu z toru najlepiej urządzić wyścig… po Chicksy.

Bo sport to zdrowe wybory…
Po męczącym wysiłku, podczas którego dajemy z siebie wszystko, warto sięgnąć po coś zdrowego i wartościowego. Czas zapomnieć o batonach i słonych, kalorycznych przekąskach, za to postawić na solidną porcję białka w postaci Chicksów. Nie zajmują wiele miejsca, są hermetycznie pakowane, więc nawet na najbardziej zakurzonym torze nic im nie grozi, no i przede wszystkim są zdrowe i smaczne. Aromatyczne kąski kurczaka przekonają każdego pasjonata motocrossu, który dba o swoją sportową sylwetkę i jest fanem zdrowej diety.