ROLKI

sporty na codzień

A jak aktywność
Szczupła talia, smukłe nogi, jędrne pośladki… nie bez przyczyny jest tylu amatorów jazdy na rolkach. To sport dla tych, którzy kochają się ruszać na świeżym powietrzu. Są też specjalne tory do jazdy, tak by nie rezygnować z tej aktywności, gdy pogoda nie zachęca do wychodzenia na zewnątrz. Dobrej jakości rolki, ochraniacze na kolana, łokcie i nadgarstki, odpowiednio dobrany kask – i już można ruszać przed siebie. Frajda ogromna i rumieńce gwarantowane. A oprócz tego robimy coś dla swojego zdrowia, przecież do jazdy na rolkach są zaangażowane mięśnie całego ciała.

B jak bakcyl
Sport ma to do siebie, że uzależnia, ale takie uzależnienia to samo zdrowie. Dzięki jeździe na rolkach poprawimy formę, wzmocnimy mięśnie, zrzucimy zbędne kilogramy i dostarczymy sobie za każdym razem zastrzyku endorfin. Rolki to zdecydowanie sport wytrzymałościowy, zmusza nasze ciało do pracy i poprawia pracę serca. Organizm po godzinie jazdy jest nie tylko doskonale dotleniony, „gubimy” bowiem także kalorie, i to sporo. W ciągu godziny regularnej jazdy aż 600-700!

C jak Chicksy
Po takim wysiłku warto zjeść coś zdrowego i odżywczego, mięśnie domagają się bowiem białka. Zamiast słodkich batonów warto postawić na przekąskę, która dostarczy naszemu organizmowi solidnej porcji witamin i składników mineralnych. A do tego jest bogata w białko. Wszystkim fanom rolek polecamy zatem pyszne i zdrowe Chicksy. Ich niewątpliwą zaletą jest również rozmiar – są bardzo poręczne, zmieszczą się z łatwością do małego plecaka czy nerki. I mają mało kalorii. To wszystko składa się na idealną przekąskę dla wszystkich fanów zdrowego trybu życia.