SNOWBOARD

SPORTY PROFESJONALNE

Bo sport to Twoja pasja…

Deska, naśnieżony stok, uda palące od wysiłku i porządna dawka endorfin… tak można by w czterech punktach zdefiniować jeden z bardziej popularnych zimowych sportów, czyli snowboard. Odwieczna wojna narciarzy ze snowboardzistami odchodzi powoli w zapomnienie, ci drudzy z wprawą i gracją wypracowali już sobie uprawnione miejsce na stokach. Jedno jest pewne: nudno nigdy nie jest! Na snowboardzie można poszaleć, a wybór desek jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie. Do deski trzeba dorzucić porządne buty, wygodne ciuchy, gogle i kask… i już można ruszać na stok!

Bo sport musi dostarczać endorfin…

Snowboard to sport, który zmusza nasze mięśnie do wytężonej pracy. Tutaj nie pracują tylko nogi, wzmacniają się też m.in. plecy, ramiona i brzuch. Ciało jest wciąż napięte, gotowe do kolejnych skrętów i zjazdów. Do tego mamy porządną dawkę adrenaliny. I mnóstwo spalonych kalorii. Godzina jeżdżenia na snowboardzie spala ich aż 450. Więc można śmiało zjeść coś dobrego… i tutaj świetnie sprawdzą się Chicksy. To solidna porcja białka, którego mięśnie teraz najbardziej potrzebują.

Bo sport to zdrowe wybory…
Co ważne, żaden wysiłek nie pójdzie na marne. Kaloryczność Chicksów jest niska, dlatego tak chętnie korzystają z nich sportowcy. Poza tym zawierają niewiele tłuszczu, a konserwantów nie ma w nich wcale. Dzięki temu, że zajmują niewiele miejsca, można je mieć zawsze przy sobie, nawet na stoku. No i poza tym… są po prostu smaczne. Soczyste kąski kurczaka to na pewno lepsze rozwiązanie niż słodki batonik, który tylko na chwilę dodaje energii.
Jeśli szaleństwo na desce, to tylko w towarzystwie Chicksów!