WSPINACZKA

SPORTY PROFESJONALNE

Bo sport to Twoja pasja…

Zaplanowany każdy ruch, przybliżający się cel, mięśnie napięte do granic, ból… we wspinaczce można się zakochać bez reszty. I ciągle jest się głodnym wrażeń. Często zaczyna się od prostych przejść na ściance wspinaczkowej, potem wyjeżdża się w skały, poznaje kolejnych pasjonatów tego sportu, słucha ich historii. Pokonana jedna ściana powoduje wyrośnięcie w marzeniach następnej, jeszcze trudniejszej. Ciągła praca nad techniką pozwala stawiać sobie coraz to nowe wyzwania. Byle wyżej…

Bo sport musi dostarczać endorfin…
Wspinaczka jest sportem trudnym, wymagającym ciągłego skupienia, zaangażowania mięśni całego ciała. Trzeba mieć mocne ręce, mocne nogi, szczególnie istotne są brzuch i plecy. A ważna jest oczywiście zdrowa i wysportowana sylwetka, trzeba o nią ciągle dbać, utrzymywać w formie. Po godzinie na ściance trzeba nadrobić spalone kalorie, warto mieć wtedy w torbie zdrową i wartościową przekąskę. Chicksy do wspinania pasują idealnie.

Bo sport to zdrowe wybory…
Chwyty na ściance trzeba wybierać rozsądnie, tak samo jak przekąski. Zamiast słodkich batonów warto postawić na solidną porcję białka i niewielką zawartość tłuszczu. Takie warunki spełniają właśnie Chicksy. Do tego są bardzo smaczne, mają mało kalorii i zajmują niewiele miejsca, więc można je śmiało dorzucić do sportowego ekwipunku. Aromatyczne kąski kurczaka sprawdzą się na każdej wyprawie.