fbpx

Tańczący z Chicksami

144 pary, 11 godzin, 5. edycja. Tak w skrócie można opisać Ogólnopolski Turniej Tańca HASTON CUP, który odbył się 8 kwietnia. Mogliśmy na nim podziwiać najlepsze polskie pary. Ciężko było usiedzieć w miejscu!

Na takiej imprezie nie mogło zabraknąć Chicksów. Każdy, kto pojawił się na turnieju, mógł się poczęstować pyszną mięsną przekąską. A że w trakcie tańca spala się mnóstwo kalorii i organizm domaga się później solidnej porcji białka, chętnych na degustację nie brakowało. Skusili się również ci, których nogi na parkiecie co prawda nie stanęły, za to namęczyli się w trakcie bicia braw uczestnikom. A trochę ich było…

144 pary nóg

Właśnie tyle przewinęło się przez parkiet w trakcie całego turnieju. Wśród uczestników mogliśmy podziwiać parę reprezentującą Klub Tańca Sportowego Olimp z Wrocławia. To Polina Mineeva i Jakub Szydłowski. Polina jest młodzieżową II wicemistrzynią świata w stylu standardowym, Jakub natomiast to młodzieżowy mistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich. Wszystkie pary, które brały udział w turnieju, są zrzeszone w Federacji Tańca Sportowego.

Roztańczone Centrum

Uroku turniejowi dodała luksusowa sceneria Centrum Konferencyjnego HASTON CITY HOTEL. To w niej międzynarodowy panel sędziowski oceniał tańczące w różnej kategorii wiekowej pary. Całość trwała od rana aż do późnych godzin wieczornych, ale nie było czasu na nudę i zmęczenie. Piękne stroje, wyćwiczone ruchy, doskonała synchronizacja, dopracowane makijaże i fryzury, no i muzyka… kto się nie pojawił, niech żałuje!

Chicks & Dance!

Sport niejedno ma imię, ale wszyscy, którzy żyją na sportowo, wiedzą, jak ważna jest odpowiednia dieta. I to zarówno wyczynowcy, jak i amatorzy. Na szczęście my znamy prosty i zdrowy sposób na odzyskanie energii po wysiłku. To dlatego Chicksy cieszyły się tak dużym powodzeniem na Turnieju Tańca HASTON CUP. Nie ma w nich konserwantów, mają niską kaloryczność, zawierają natomiast dużą porcję białka, składników mineralnych i witamin. Tancerze pałaszowali je bez obaw. I nie tylko oni. Bo Chicksy to zdrowa przekąska dla każdego!