fbpx

Mundial przed telewizorem? Nic straconego!

Kto nie odpuścił sobie treningu żeby zobaczyć mecz z kumplami niech pierwszy rzuci kamień! Luz, nic straconego! Mundial na kanapie nie musi oznaczać rezygnacji z formy i świadomego żywienia, szczególnie dziś, kiedy na rynku mamy do wyboru ogrom zdrowych zamienników tradycyjnych przekąsek.

Ty vs. Kumple

Spokojnie, każdy z nas to przeżył. Wiele miesięcy dbania o formę, wylewania siódmych potów na treningach i w końcu przychodzi ten dzień – MECZ! Kumpel wierci dziurę w brzuchu – „Wpadaj do mnie, posiedzimy przy piwku, obejrzymy meczyk, kupiłem żarełko, będzie spoko”. Koledzy wiedzą, że na piwo Cię nie namówią, ale co z tym ogromem niezdrowych przekąsek? Chipsy, chrupki, paluszki, pewnie wleci też jakaś pizza. Temu nie da się oprzeć! A co jeśli nie musisz rezygnować ani ze spotkania z kumplami, ani z wyżerki? Co jeśli istnieją produkty dla takich jak Ty – nie chcących rezygnować z przekąsek w czasie posiadówek ze znajomymi, a jednocześnie dbających o formę? Taki świat byłby idealny prawda?

Co zamiast chipsów?

W ostatnim czasie Polska przechodzi żywieniową rewolucję. Bardzo wiele osób odżywia się świadomie i wybiera produkty, które pasują do ich stylu życia. Coraz częściej na sklepowych półkach znajdujemy produkty bio, wegańskie czy skierowane do ludzi uprawiających sport. Kwestią czasu było pojawienie się zamienników tak popularnych przekąsek jak chipsy, chrupki, paluszki czy popcorn.

Obecnie w sklepach znajdziemy różne zdrowe przekąski – od migdałów w przyprawach po chipsy z suszonych ziemniaków, marchewki, a nawet jabłka. Możliwości jest multum, ale co wybrać? Alternatywą mogą być Chicks&Sport Crispy o dużej zawartości protein.

Chicksy > crispy

Nie trzeba chyba przypominać, że to białko buduje mięśnie? Jest ono szczególnie ważne dla osób takich jak ty – aktywnych, dbających o sylwetkę i nie idących na kompromisy. Idealną przekąską dla ceniących sobie aktywny tryb życia są chipsy Chicks&Sport Crispy, które zawierają aż 78% białka oraz są praktycznie pozbawione tłuszczu i węglowodanów. Dzięki chicksom mecz z kumplami nie będzie krokiem wstecz, a okazją do regeneracji i świetnej zabawy bez ograniczeń.

Koniec z wyrzutami sumienia! Chicks&Sport Crispy to 400g mięsa w 100g produktu. Dbanie o formę nigdy nie smakowało lepiej!