fbpx

Snowboard latem? Wakeboard!

Śnieg, mróz i… snowboard… tęsknicie?! To co powiecie na dechę na wodzie? Tak, lato to czas wake’a! Zatem pakujcie się w auto i raz, raz, szukajcie najbliższego wakeparku!

Wake up!

Wakeboarding to sport, który stanowi świetną alternatywę dla snowboardowych zapaleńców. Różnica polega na tym, że zawodnik zamiast śmigać po stoku, jest ciągnięty po wodzie za specjalnie przygotowaną motorówką lub przez wyciąg. Przyjęło się, że to jeden z najłatwiejszych do nauki sportów wodnych, ale o tym trzeba się już przekonać samemu 🙂 Jak uda Wam się wystartować i pokonać pierwszy zakręt, dalej pójdzie już gładko 🙂 Brzmi ciekawie, co?

Gdzie popływacie?

Na szczęście z roku na rok pojawia się coraz więcej wakeparków z prawdziwego zdarzenia więc możliwości są praktycznie nieograniczone! Nie musisz się martwić o sprzęt: dechę, buty, kamizelkę i kask w większości ośrodków można po prostu wypożyczyć.

Nie trzeba się także przejmować kosztami, które w porównaniu do turnusu w kurorcie narciarskim są znacznie niższe. Dodatkowo dla największych zapaleńców wakeparki przygotowują karnety, które pozwalają na korzystanie z ich usług przez dłuższy czas!

A co z jedzeniem?

Większość z was to zna. Kolejka do wyciągu, wokół pełno ludzi, a w żołądku koncert? Może zamówić coś w barze obok? Nie, aż tyle czasu nie masz, poza tym, po solidnej wyżerce nie będzie ci się chciało ruszać. Coś na szybko, może fryty? Odpada, przecież to same węglowodany i tłuszcz. Fajnie byłoby mieć przy sobie coś zdrowego i pożywnego, nie? Spokojnie, mamy coś dla ciebie!

Rozwiązaniem będą nasze czipsy: Chicks&Sport Crispy, które zawierają aż 78% białka! Dodatkowo są one na tyle poręczne, że zmieszczą się w każdym plecaku, nerce czy saszetce! Idealna przekąska w kolejce na wyciąg!

Chicks&Sport Crispy – zdrowa przekąska dla aktywnych!